HAKKIMIZDA

İMSA MERMER; 1986 yılında Mermer, inşaat, İthalat ve ihracat, 2008 yılından itibaren ise madencilik sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Şirketimiz MERMER alanına daha fazla önem vermektedir. Madencilik
sektöründe firma olarak uzun vade de yatırım planları yapılmaktadır.

İMSA  Mermer  yaklaşık 30 yıldan beri maden ve mermer sektöründeki engin tecrübe ve birikimleri ile uluslararası ortamda ticari faaliyet gösteren, profesyonelliği kusursuz hizmet verebilmenin şartı olarak gören, ancak yüzyılların birikimi olan esnaflık kurallarını kayıtsız, şartsız benimsemiş ortakların oluşturduğu bir kuruluştur.
İMSA MERMER , mermer  ve maden Ticareti faaliyetini yürütür. İleri teknoloji ve insan altyapısı ile kendisi ve müşterileri hesabına
hizmet verir.İ.M.M.İ.B. üyesidir.

İMSA MERMER insana ve çevreye saygıyı ön planda tutar.

İMSA MERMER İlgili mevzuata riayet etmek koşulu ile her türlü madenlerin , yarı kıymetli ve kıymetli taşların aranması, çıkarılması, işlenmesi ithalat ve ihracatının yapılması. her türlü maden ve diğer endüstriyel hammaddeler konusunda etüt plan, proje arama, üretim, işletme, sondaj ile alım ve satım yapar. İthalat ve ihracat yapar.

MİSYONUMUZ

Ülke ekonomisine katkıda bulunarak, müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteli üretim yapmak, yatırım, yenilik ve gelişmelere açık bir şirket olmaktır.

fabrika

İLKELERİMİZ

– İş Sağlığı ve Güvenliğini ön planda tutmak
– Çevreye duyarlı olmak
– Tasarrufa ve kaliteye önem vermektir.

SORUMLULUK

Kurulduğu günden bugüne sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde insan ve çevreye en üst düzeyde önem vermiştir. İMSA MERMER insan ve çevreye yatırım yapan çağdaş yönetim anlayışını kendisine prensip edinmiştir.